MIĘDZYNARODOWE TARGI KATOWICKIE

INTERNATIONAL KATOWICE FAIR


Aktualności

16.04.2007

Targi budownictwa w Katowicach

W dniach 20-22 kwietnia odbędą się XXII Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD 2007. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Katowickie (MTK). Tegoroczne targi zlokalizowane będą na terenie MTK. TARGBUD to jedna z najważniejszych imprez branży budowlanej w południowej Polsce.

Na targach swoje produkty i usługi będzie prezentowało 200 wystawców z całej Polski. Wśród nich producenci stolarki otworowej, pokryć dachowych, materiałów konstrukcyjnych, pieców ekologicznych, a także materiałów wykończeniowych. Równolegle, odbędą się Międzynarodowe Targi Pomiaru, Oszczędności Ciepła i Źródeł Energii ECODOM 2007, Międzynarodowe Targi Ekologiczne INTERECO 2007 oraz Targi Roślin Ozdobnych i Architektury Ogrodów FLOWERTARG 2007.

- TARGBUD to impreza, która gości w kalendarzu MTK najdłużej - stwierdza Piotr Kubica, prezes Miedzynarodowych Targów Katowickich. Wystawcy regionalni spotykają się u nas już dwudziesty drugi raz - Mamy nadzieję, że z tegorocznego spotkania branży budowlanej będą zadowoleni zarówno wystawcy, jak i zwiedzający - dodaje Kubica.

Wystawcy będą rywalizować w konkursie na Najciekawszy Produkt Roku. Nagrodą będzie Medal Międzynarodowych Targów Katowickich, który zostanie przyznany w dziesięciu kategoriach. Ponadto, targom towarzyszyć będą semiaria tematyczne, m.in "Prawne i finansowe aspekty dotacji dla górnictwa" oraz "Energia z plantacji" w ramach spotkania ECODOM 2007. Swoje oferty zaprezentują również banki i towarzystawa ubezpieczeniowe oferujące kredyty hipoteczne oraz ubezpiecznia nieruchomości.

 


  
Miedzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice
tel: +48 32 7899100, fax: +48 32 2540227
info@mtk.katowice.pl