MIĘDZYNARODOWE TARGI KATOWICKIE

INTERNATIONAL KATOWICE FAIR


Aktualności

07.03.2006

Informacja o odwołaniu imprezy

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż decyzją Dyrekcji Międzynarodowych Targów Katowickich zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną edycję Salonu Rowerowego BIKE 2006.

Najważniejszą zasadą jest dla nas dostarczanie Państwu imprez i usług o najwyższym standardzie oraz najbardziej efektywnych biznesowo. Z powodu nagłej zmiany lokalizacji i bardzo krótkiego terminu przygotowań nie jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie powyższe zasady są możliwe do spełnienia. Pomimo naszych usilnych starań i podjętych działań zmierzających do zorganizowania tegorocznej edycji BIKE, z przykrością stwierdzamy, iż z przyczyn od nas niezależnych nie jesteśmy w stanie zrealizować tego projektu.

W związku z tym, ze względu na szacunek dla Państwa – naszych klientów, podjęta została decyzja o przeniesieniu kolejnej edycji imprezy na rok 2007, co pozwoli nam na profesjonalne przygotowanie całego wydarzenia.

Już dzisiaj zapraszamy na BIKE 2007 w dniach 30 marca – 01 kwietnia 2007. Miejscem imprezy będzie główny budynek PWS SPODEK w Katowicach. Dla wszystkich wystawców zgłoszonych na BIKE 2006 przygotowaliśmy specjalny rabat – 15 % od ceny powierzchni.

Dziękujemy za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Z poważaniem

Piotr Kubica

Dyrektor ds. Sprzedaży
Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.

 


 



 
Miedzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice
tel: +48 32 7899100, fax: +48 32 2540227
info@mtk.katowice.pl